KREATÍVNY TÍM

Zastrešujeme všetky umelecké odvetvia, ktoré dokážu naplniť vaše požiadavky

Napriek svojmu mladému veku má za sebou niekoľko úspešných projektov v rôznych oblastiach. Momentálne pôsobí ako pedagóg literárno-dramatického odboru, herec, šansonier, dramaturg či režisér. Od art cube teamu vyžaduje profesionalitu a 100% výkon,no napriek tomu dokáže vytvoriť priateľskú a kreatívnu pracovnú atmosféru, v ktorej všetko funguje do najmenšieho detailu. Svoj podpis pod všetkými úspešnými projektami preto podčiarkuje líniou perfekcionizmu, vďaka čomu robí našu umeleckú spoločnosť skutočne hodnotnou. Najväčšou hodnotou, je však pre Tomáša láska k umeniu, ktorú cítiť vo všetkom čoho sa dotkne. Veď posúďte sami!

Tomáš Hodermarský, DiS. Art

UMELECKÝ ŠÉF SPOLOČNOSTI

Natálka je mladá a šikovná “manažérka všetkého” zvláda pracovať aj na 5 veciach na raz a s dostatočným množstvom kávy sú jej výkony občas priam až nadľudské. Venuje sa projektovému manažmentu, marketingu, tvorbe rôznych grafík, vizuálov, okrem toho robí aj video-editorku,kameramanku, make-up artistku, výtvarníčku... skrátka.... všetko čo dostane za úlohu - zvládne a splní v expresne rýchlom čase a v tej najlepšej kvalite! (prezradíme však, že medzi jej tajné hobby patrí aj maľovanie na tvár detí, pri čom neraz pokreslí aj samú seba)

Je to jednoduché, Natálke stačí posunúť úlohu, ktorú neviete vyriešiť a ona ju do zdarného konca dotiahne za vás - alebo za nás?

Natália Malíková

MARKETING | DIZAJN | PROJEKTY

Norbi je náš najmladší člen. Pri ňom naozaj platí staré známe pravidlo: Tichá voda, brehy myje!

Aktuálne študuje architektúru a interiérový design, avšak macher je aj v programovaní webstránok. Viď tú našu!

Preto je k dispozícii na vytvorenie weboviek na mieru aj pre tých najnáročnejších klientov, avšak za cenu, ktorá sa neodmieta! Okrem toho, je však taktiež nekonečne všestranný a v našej firme, ho čaká aj množstvo iných aktivít, úloh či výziev, ktoré dokáže splniť iba on!

Norbert Sándor

WEB DEVELOPER | DIZAJN

Od malička sa jej páčila predstava, že prostredníctvom fotky môže navrhnúť a vytvoriť svoj vlastný "imaginárny" svet. S touto záľubou pokračovala a študovala fotografický dizajn na strednej škole umeleckého priemyslu v Košiciach. Svoje bakalárske štúdium absolvovala vo Walese, kde tri roky študovala Performing Arts. Vyskúšala tam napríklad lekcie cirkusovej produkcie, pracovala s prestížnymi umelcami na svojom vystupovaní až po tvorbu rôznych vizuálov, hudby, svetla, kostýmu či choreografie. Od fotky to malo ďaleko, no práve to Lucke pomohlo rozšíriť si svoje obzory a prísť nato, čo ju naozaj baví. Na magisterské štúdium sa presunula do malého mestečka v Škótsku, kde sa venovala komunikácii v umení a kultúre. Takúto multikultúrnu divu jednoducho musíme v partii mať!

Lucia Borovská, MSc.

FOTOGRAFKA

Erik patrí medzi partiu naozaj všestranných ľudí.

Okrem toho, že je nadaný herec, je aj úspešným a oceňovaným filmovým režisérom.

Vyštudoval konzervatórium, filmovku a sme radi, že prijal pozvanie do nášho teamu, aby sme Vám v rámci našej spolupráce mohli ponúknuť zachytenie vašich zážitkov či udalostí, tým najlepším okom kamery. Či už plánujete event, svadbu, videoklip, podujatie,oslavu... Erik so svojim profesionálnym teamom sú k dospozícii!

Erik Jasaň, DiS.Art

VIZUÁLNE UMENIE | RÉŽIA

Vyštudovala odbor kamera na Súkromnej škole umeleckého priemyslu filmovej v Košiciach. Jej vášňou však vždy bolo najviac fotenie, čo sa stalo jej živobytím už počas jej študentských čias

Najradšej fotí hudobné koncerty, eventy, kde je život a ruch. Ako jediná mladá fotografka z Košíc, už dostala ponuku fotiť aj prestížne udalosti ako napríklad FashionWeek v Číne, obrovské festivaly, či módne prehliadky v Prahe, kde aj aktuálne študuje

Veronika je jasný príklad toho, že kto má talent, ktorý je ochotný rozvíjať, vie v živote veľmi rýchlo prísť k úspešnej kariére.

Veronika Židová

FOTOGRAFKA | KAMERAMANKA | VIDEO-EDITORKA

Nudná svadba, je asi ten najhorší možný scenár, s ktorým nepočíta snáď nikto. Na trhu nájdete množstvo DJ-ov, či zabávačov, ktorí sa snažia zábavu rozprúdiť. No úprimne si povedzme - nie vždy sa to podarí. Robo je záruka, že sa nudiť nebudete

Zahrá Vám tie najlepšie hity, pripraví nezabudnuteľnú atmosféru na parkete a dodá vašej udalosti nezameniteľný punc. Či už ide o svadbu, jubileum, firemný večierok, stužkovú, môžeme Vám ganrantovať, že vás náš DJ Hodys nesklame

DJ Hodys

DJ | ZABÁVAČ