DOMOV

o nás

Naša firma je živý organizmus, DNA, ktoré na konci DŇA vytvára nové obrazce. Venujeme sa rôznym vlastným projektom v oblasti kultúry a vzdelávania. Úzko spolupracujeme aj so štátnym sektorom ako napríklad Knižnica pre mládež mesta Košice či Štátne divadlo Košice. Keďže vieme, že v dnešnej dobe nie je dôležité umenie alebo iné produkty iba vytvárať ale aj predávať, špecializujeme sa aj na marketing, ktorý však zaručene nebude okolie nudiť, či otravovať.

Sme mladý, dynamicky sa rozvíjajuci tím milovníkov a odborníkov v oblasti umenia. Z Košíc sme sa rozhodli neutiecť, ale pomôcť im v napĺňaní ich potenciálu. Práve to, bola hlavná myšlienka, prečo sme sa rozhodli založiť umeleckú agentúru, ktorá nebude fungovať stereotypne. ​

V našom teame nájdete umelcov, pedagógov, marketingové hlavičky, talentované grafičky, fotografov, kameramanky, freelancerov, projektových manažérov či web programátora - vďaka ktorým Vám dokážeme pomôcť s akýmkoľvek nápadom, víziou, projektom, eventom, produktom a jeho predajom, pretože vieme, že rovnako ako pri skladaní rubikovej kocky, aj pri kreatíve potrebujete, aby každá časť zapadla na svoje miesto.

ponuka služieb

eventy

Nosným pilierom našej spoločnosti je aj organizácia vlastných kultúrnych podujatí. Ochotne Vám však vieme pomôcť aj s vašim eventom!

Plánujete veľkolepú oslavu narodenín? Firemný večierok či teambuilding? Svadbu? Sme tu pre vás s garanciou maximálnej profesionality pri vytváraní akéhokoľvek eventu na mieru presne podľa vašich predstáv či požiadaviek.

umelci

Ste firma,obec,OZ,neziskovka alebo len priahnete po umelcovi, ktorý osvieži vaše podujatie? Disponujeme databázou rozmanitých umelcov, ktorí zastupujú rôzne typy umenia.

Či už potrebujete DJ, kapelu, saxofonistu, moderátora, facepainterku…. Každý z nich pre vás bude ochotne k dispozícii.

marketing

Celý váš online svet pod jednou strechou! Starostlivosť o sociálne siete, web, propagácie, firemná identita…

Vytvoríme online obsah na mieru pre vás tak, aby čo najlepšie vystihoval vašu filozofiu!